Australien 1929

1929 - Australien - MI 88 - Frimærke - Stemplet

Tid tilbage:Auktionen er afsluttet
Sluttet09-09-2022 18:00:00
Start bud:DKK 300,00
Eftersalg slutter:10-11-2022 22:00:00 (39 dage 16 timer )
Køb dette lot på eftersalget for DKK 360,00
inklusive gebyrer (20 %)

2£ karmin/sort, mangler tak og lidt nusset (800,-€)

Lot: 510
Listet i kategori:    Frimærker   >  Australien og Oceanien   >  Australien